Acil Araç kiralama Samcity rent a car da
Acil Araç kiralama Samcity rent a car da

ünümüzde araçlar hepimizin ihtiyacı haline gelmiş olmakla birlikte hepimizin de almaya imkân bulamıyor olması malumunuz. Satın almakla gireceğimiz büyük yükün altından kalkamayız diye bu konuda hep çekimser davranırız. Ancak her ihtiyacımız olduğunda da kapımızın önünde bir tane araba olsun, ayağımızı yerden kessin isteriz. Böyle zamanlarda eşten, dosttan, akrabadan aldığımız aracın da bizi ne denli bir sorumluluk altına soktuğunu en iyi siz bilirsiniz. İşte biz Samcity rent a car olarak sizi böyle bir yükün altında bırakmamak için burada bulunmaktayız.

Sadece bu da değil. Farz edelim ki aracınızı geçici bir süre için tamire götürdünüz. Ancak aracınızı bir süre alamayacaksınız ve arabasız da yapamıyorsunuz. Yine aynı konforda bir arabayı firmamızdan temin ederek geçici olarak yolculuk yapmanızı ve rutin işleriniz için de kullanmanızı sağlayabiliriz.

Saydığımız bir kaç neden yaşadığımız aksiliklerin sadece bir kısmı. Karda, kışta, yağmurda, çamurda yaşadığımız sorunları dile getirmedik bile. Bunların ne kadar büyük zorluklar oluşturduğunu en iyi siz biliyorsunuz. Karşılaştığınız sorun her ne olursa olsun bizde daima bir aracınız olduğunu unutmayın.

Hem Ucuz Hem Konforlu

Eşten dosttan aldığımız aracın manevi külfeti altında ezilmektense ödediğimiz cüz'i bir miktar parayla aracın bir süreliğine bizim olmasını sağlamak içimizi daha çok rahatlatacaktır elbette.

Sırf sizler de aynı problemi kendinize dert etmeyesiniz diye bizler Samsun Araç Kiralama ekibi olarak 7/24 sizler için çalışmaktayız. İstediğiniz zaman ve istediğiniz mekânlarda her ne şartta olursa olsun kullanabileceğiniz çeşitli araçlarımızla rahat bir ulaşım sağlayabilir ve araçlarımızı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Araçlarımız müşterilerimizin rahatlığı ve konforu göz önünde bulundurularak tercih edilmiştir. Çünkü siz bizim için önemlisiniz.

  • Sizin için en iyi hizmeti nasıl sağlayabiliriz,
  • Nasıl daha iyi imkânlar sunabiliriz,
  • Gittiğiniz yol boyunca güvenli bir yolculuk geçirmeniz için neler yapabiliriz...

İşte aklımızdan geçirdiğimiz bütün bu sorulara cevap bularak kendimizi olduğumuzun bir adım daha ötesine taşımaya çalışıyoruz. Sırf sizin için...

Neden Biz?

Peki, bizden başka tercih edebileceğiniz onca araç kiralama firması varken neden bizi tercih edesiniz ki? Bu soruyu aklınızdan geçirdiğinizi duyar gibiyiz. Öyleyse aklınızdaki soruları cevapsız bırakmayalım.

-En başta şunu belirtmek isteriz ki temel gayemiz 'hâlden anlamak' tır. Çünkü sizin sıkıntınızı yaşamamış olsaydık işimize böylesine sarılamaz ve böyle sevgiyle yapamazdık. Biliyoruz ki araba almaya gücü yetmeyecek biri öyle yüklü bir miktar parayla da araç kiralayarak ihtiyacını karşılayamayacaktır. Bu yüzden daha uygun bir fiyata istediğiniz bir aracı bulabileceğiniz tek firma biziz. Sizin eksiğiniz biz, bizim eksiğimiz ise sizlersiniz. Birbirimizin eksiğini tamamlamak ve bir bütün hâlinde koordineli bir şekilde bu işi yürütmek istiyorsanız, üstelik aynı zamanda "Bütçem de sarsılmasın, param cebimde kalsın diyorsunuz. Bunları biliyoruz ve size yardımcı olmak  için buradayız.

Güvenilir Araç

“Ben buradan araç kiralamaya karar verdim ancak güvenemiyorum. Ya araçta bir problem çıkarsa yahut araç kaçaksa...” gibi düşüncelere sakın kapılmayın. İşimizi bütün belgelerimiz tamamlanmış ve onaylı bir şekilde yapmaktayız. Araçlarımızın güvencesi bize ait. Çıkabilecek herhangi bir sıkıntıyı en az hasarla atlatacağınızdan emin olabilirsiniz. Can güvenliğiniz için ve sizinle birlikte yola çıkacak yolcuların can güvenliği için araçlarımızda her türlü tedbir alınmıştır. Sizin güveniniz bizim teminatımızdır.

İletişim

Bizi iletişim numaralarımızdan arayarak merak ettiğiniz daha bir çok bilgiye sahip olabilirsiniz. Bu fırsat kaçmaz. Hemen bizimle iletişime geçin. Kiralamak istediğiniz süreyi ve aracı bildirin. Anlaşalım. Artık yollar sizin.Hayırlı yolculuklar diliyoruz. Güvenle, sağlıkla ve bizimle...